Kołowrót Shenzhen Technology Co., Ltd.

Wysoka jakość, najlepszy serwis, za rozsądną cenę.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyElektryczne Chowany Brama

Stal nierdzewna elektryczne chowane drzwi

Stal nierdzewna elektryczne chowane drzwi

  • Stainless steel electric retractable door
  • Stainless steel electric retractable door
  • Stainless steel electric retractable door
 • Stainless steel electric retractable door

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: win Dragon Limited
  Numer modelu: 9999

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1
  Cena: $200-500
  Szczegóły pakowania: Opakowania drewniane Film outsourcingu
  Czas dostawy: W 10 dniach
  Możliwość Supply: 8888
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu

  Jaka jest elektryczna brama teleskopowa? W rzeczywistości, to jest materiał wykonany ze stopu aluminiowo-cynkowe o wysokiej wytrzymałości z automatycznym przełącznikiem teleskopowego drzwi jego powierzchni w procesie elektroforezy, jasny kolor, kolor trwałość. Następnie struktura elektrycznym drzwi, która część teleskopową?
  Składnik energii z elektrycznym napędem zawiera obrotowy lub napędzający małe koło zębate i małe koło zębate i cykli otwierania i zamykania w kierunku przeciwnym do drzwi elektrycznego. Sektor biegów jest również części, w zależności od małych biegu obracają się w kierunku przeciwnym do kierunku obrotu. Elektryczny wysuwany sektor biegu drzwi jest sprzęgany z kołem zębatym i przekładnią mogą być małe, obracanie się do jednej z małych przekładni do obracania się i wyłącza kierunku. Termiczne urządzenie zabezpieczające, aby zapewnić warkocz system kontroli pomocy nie jest wysoka Obecna brama skok na początku duży prąd lub na koniec rejsu. W początkowym okresie, czas do osiągnięcia maksymalnego w przedziale kilku milisekund, po zakończeniu kampanii, tym razem jest w przedziale od kilkuset milisekund, co spowoduje efekt ciepła może stymulować przełącznik bimetaliczny. Elektryczny napęd bramy nie musi siłą mechaniczną równowaga może być przenoszona przez dwóch popychaczy w kierunku przeciwnym efekty niż istniejącego trybu dużo większą siłą, posiada składnik może być połączony z małym biegu i napędzana przez wałek zębaty, co go wraz z obrotem koła zębatego. I jeden od kierunku obrotów członu wału ma pierwszy koniec i drugi koniec. Koniec członu w postaci wałka i elementu segmentu zębatego są połączone drugim końcem z członem w postaci wałka mogą być częścią ściany i podwozie, a połączenie jest w pojeździe. system operacyjny z innej perspektywy kilku różnych elementów w widoku organizacji. Biorąc pod uwagę elektrycznej, gdy silnik jest uruchomiony, wszystkie napięcia jest włączony. spowoduje to przed rozpoczęciem przemieszczania się drzwi elektryczny wywołuje duży prąd.
  Teraz mówimy o elektrycznym chowane drzwi które ułatwiają życie ludziom?
  Elektryczne chowane drzwi są wykonane z wysokiej jakości produkcji stali nierdzewnej, piękny wygląd, wygodny użytkowania, ponieważ wzór użytkowy przyjmuje strukturę pin jest wykonany z nylonu lub z tworzywa sztucznego lub innego braku metalowej tulei sworznia jest otoczonego wałem, wykonany z nylonu lub tworzywa sztucznego lub innego materiały niemetalowe z odpornego na wstrząsy efekt redukcji szumów tulei wału, który może skutecznie zapobiec. Sworzeń wału i drążek teleskopowy bezpośredniego tarcia wibracje i hałas. Elektryczne chowane drzwi ludziom życie przynosi wiele wygody, odgrywają rolę bezpieczeństwa, zapobiegania jakąś przeszkodę w budynku, w celu zapewnienia bezpieczeństwa bram, powierzchnia elektryczna teleskopowa drzwi przetwarzania elektroforezy, o wysokiej twardości, odporności na uderzenia, te funkcje anty zniekształcenia itp ..
  Elektryczne chowane drzwi mogą nie tylko poprawić funkcji przedsiębiorstwa, poprawić wizerunek firmy, upiększyć otoczenie, ale także poprawy bezpieczeństwa, w nocy z zniweczenia natychmiast zgłosić się na policję, to być godne imię "bezpieczeństwa"

  Szczegóły kontaktu
  Shenzhen Turnstile Technology Co., Ltd.
  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty